زمانی که وب سایتتان را برای نمایش بهتر در گوگل بهینه سازی سایت می کنید٬ پس از فروش بالا با استفاده از بهینه سازی سایت و سئو به ارزش آن پی خواهید برد. پروگ پارس در امر بهینه سازی سایت پیشرواست و لیست مشتریان و موفقیت های آنها نشان از این امر می باشد. بهینه سازی وب سایت و برنامه نویسی اندروید بالاترین درصد موفقیت را در بازاریابی اینترنتی وب سایت شما ایفا می کند. بهینه سازی سایت و خدمات مرتبط با سئو توسط پروگ پارس طی چند ساله گذشته به بهترین نحو پیاده سازی گردیده است. در راستای بهینه سازی سایت و سئو هر وب سایت در پروسه طراحی سایت و طراحی وب سایت پروگ پارس خدمات نوین زیر ارائه می گردد. طراحی سایت و طراحی وب نیز همگام با برنامه نویسی اندروید می تواند به شما برای بدست آوردن رتبه در گوگل کمک کند. بهینه سازی سایت و سئو در سه مرحله قابل سفارش می باشد که مراحل در زیر نمایش داده شده است.

مراحل سفارش بهینه سازی سایت

1 . انتخاب کلمه و سایت

انتخاب کلمه کلیدی مناسب در سئو و بهینه سازی وب سایت امری بسیار حساس است . پیشنهاد میکنیم قبل از انتخاب کلمه با کارشناس بازاریابی ما در میان بگذارید.

2 . عقد قرار داد

پس از بررسی کلمه کلیدی بایستی قرار داد سئو و بهینه سازی سایت انجام گردد که این کار پس از تایید نهایی کلمه کلیدی مناسب و واریز وجه انجام می گردد .

3 . دریافت رتبه گوگل

پس از انجام امور بهینه سازی سایت و سئو سایت و در نهایت رسیدن به رتبه امکان تمدید و نگهداری رتبه با پرداخت درصدی از قرارداد اولیه امکان پذیر می باشد. سئو مانند تبلیغات هدف مند می باشد و بهینه سازی سایت شما نیاز به نگهداری خواهد داشت تا همیشه در رتبه گوگل بالا بماند.

e-max.it: your social media marketing partner